Gratka Talks odcinek 7. Marketing ofert nieruchomości


Warning: file_get_contents(https://gratka.pl/esi/blog/recommendations?url=https%3A%2F%2Fgratka.pl%2Fdla-biznesu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /d0/gratka.pl-blog/www/blog/wp-content/plugins/gratka-offers/gratka-offers.php on line 170

W siódmym odcinku Gratka Talks  – Łukasz Kruszewski – doświadczony marketer z agencji Freedom Nieruchomości – opowiada o marketingu ofert nieruchomości. O tym, że następuje wzrost świadomości praktyki związanej z umiejętnością sprzedaży wśród agentów nieruchomości czy pośredników.

To co też można obserwować to pojawianie się coraz bardziej widocznych i wyraźnych specjalizacji. Już dzisiaj widać, że na rynku coraz więcej agencji wykształca zespoły sprzedażowe, które zajmują się pozyskiwaniem lub sprzedażą. 

 
Są też zespoły, które zajmują się obsługą tylko klientów kupujących. Żeby skracać czas reakcji i żeby klient był lepiej „zagospodarowany”. Dzięki temu można szybciej realizować transakcje, a klient otrzymuję szybciej wartość na której mu zależy.

 

 

Sprawdź ogłoszenia: Dla Biznesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here