Cykl filmów Gratka Talks

Gratka Talks
Serwis Gratka.pl startuje z cyklem filmów Gratka Talks. Materiały video będą przygotowywane z myślą o Klientach biznesowych serwisu. Do współpracy zapraszamy szkoleniowców, praktyków biznesu i marketerów. 

Porady, którymi dzielić się będą nasi goście, mają pomagać naszym Klientom w codziennej pracy. Najbliższe zaplanowane tematy to m.in.: motywacja, zarządzanie czasem, komunikacja czy monitoring marki w Internecie.

Za koncepcję i treść cyklu odpowiada dział marketingu Gratka.pl, nagrania oraz montaż przygotowuje studio wideo Vivi24, które należy do Polska Press Grupy.

Odcinek 7.

W siódmym odcinku Gratka Talks  – Łukasz Kruszewski – doświadczony marketer z agencji Freedom Nieruchomości – opowiada o marketingu ofert nieruchomości.
O tym, że następuje wzrost świadomości praktyki związanej z umiejętnością sprzedaży – jeżeli chodzi o agentów nieruchomości czy pośredników.

To co też można obserwować to pojawianie się coraz bardziej widocznych i wyraźnych specjalizacji. Już dzisiaj widać, że na rynku coraz więcej agencji wykształca zespoły sprzedażowe, które zajmują się pozyskiwaniem lub sprzedażą. Są też zespoły, które zajmują się obsługą tylko klientów kupujących. Żeby skracać czas reakcji i żeby klient był lepiej „zagospodarowany”. Dzięki temu można szybciej realizować transakcje, a klient otrzymuję szybciej wartość na której mu zależy.Odcinek 6.

W szóstym odcinku Gratka Talks  – Piotr Bucki – marketer i wykładowca – opowiada o skutecznej komunikacji. Za każdym razem kiedy ludzki mózg jest w stanie połączyć logicznie historie, fakty, kiedy rozumie strukturę wypowiedzi to ufa,  że to co słyszy jest prawdziwe.

Odcinek 5. 

W piątym odcinku Gratka Talks dowiesz się czym jest doradztwo zawodowe. Tomasz Kulas z Silverhand Group podpowiada, co dzięki niemu możesz osiągnąć.

Odcinek 4. 

W czwartym odcinku Gratka Talks dowiesz się, na jakie problemy można trafić przy zakupie nieruchomości na kredyt. Tomasz Majer z Vista Finance podpowiada jak tych problemów uniknąć.

Odcinek 3. 

W trzecim odcinku Gratka Talks  – Piotr Bucki – marketer i wykładowca – opowiada o zarządzaniu czasem. Czy to dobrze, gdy reagujesz na wszystkie impulsy z otoczenia jednocześnie. Jak zwiększyć produktywność w pracy? Jak świadome wybory wpływają na czas, który masz do wykorzystania? Dlaczego robisz to co robisz i czy to przybliża Cię do osiągnięcia celu?

Odcinek 2.

W drugim odcinku Gratka Talks  – Jagoda Prętnicka – Markiewicz z firmy SentiOne – mówi czym jest monitoring Internetu, dlaczego dane nie są nudne i jak wykorzystać tę wiedzę w biznesie.

Odcinek 1.

W pierwszym odcinku Gratka Talks  – Piotr Bucki – marketer i wykładowca – opowiada o motywacji. Co robić, gdy mi się nie chce. Jak motywować siebie i innych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here